Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Męska przyjaźń - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Męska przyjaźń inicjujesz udając się na rozmowę z Wujkiem, na Twoim nowo nabytym ranczo, Beecher’s Hope. Jedź zatem we wskazane miejsce i pogadaj z Wujkiem. Dowiesz się od niego, że Charles Smith żyje i przebywa w Saint Denis.

Po krótkiej scence będziesz na stacji kolejowej w Saint Denis. Idź wówczas za Wujkiem kawałek, a potem się rozdzielicie i pójdziesz sprawdzić saloon oraz pasera. Od pasera dowiesz się, że Charles prawdopodobnie bierze udział w walkach za Saint Saturnines – jedź tam zatem.

Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa. Okaże się, że Charles faktycznie żyje. W trakcie scenki będziesz mógł postawić pieniądze na Charlesa lub jego przeciwnika. Cokolwiek zrobisz, zbliż się do tłumu i włącz kamerę filmową, aby lepiej widzieć pojedynek.

Wygracie nieco kasy, a następnie odpali się scenka przerywnikowa. Po niej idź za Charlesem, aby wziął swoje rzeczy. Na nabrzeżu obejrzysz jeszcze jedną scenkę, a gdy dobiegnie ona końca, będziesz musiał walczyć. Pokonaj przeciwników i wsiadaj na wóz, aby uciec.

Kiedy spotkacie Wujka, odpali się przerywnik, a po nim będziecie z powrotem na ranczu. Tam misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1150 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?