Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Raj w końcu opuszczony - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Raj w końcu opuszczony rozpoczyna się automatycznie po tym, jak dobiegnie końca misja Piekło nie zna takiej furii. Inicjuje je scenka przerywnikowa, po której musisz znowu przygotować się na walkę. Idź zatem za kumplami.

Przy armacie pozbądź się strażników, po czym umieść na broni ładunki wybuchowe. Odpali się scena, po której znowu musisz się bronić i brnąć w stronę kolejnego działa. Przy nich Micah podłoży ładunki, a ty broń go przed strażnikami.

Wreszcie armaty wybuchną – nie zbliżaj się do nich – i pójdziesz dalej. Tym razem musisz uratować kapitana, ukrywającego się w niewielkiej chacie. Wejdź do niej, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej, spójrz na wszystkich rewolwerowców, a potem na kapitana – wciśnij przycisk widoczny na ekranie, aby kopnąć do niego broń i obejrzeć scenkę.

Po niej biegnij za kumplami na statek, strzelając do kolejnych przeciwników. Po tym, jak przejdziesz spory fragment terenu odpali się przerywnik, po którym musisz dotrzeć do wieży w oddali – uważaj tylko na ostrzał z armaty.

Trzymaj się lewej strony i znajdź działo kawałek przed wieżą. Skorzystaj z niego, aby zniszczyć wieżę oraz pozbyć się ostatniej przeszkody. Gdy to zrobisz, obejrzysz jeszcze jedną scenkę, a ta zakończy misję. Niebawem będziesz z powrotem w Saint Denis i automatycznie rozpoczniesz zadanie Drogi wujku Tacitusie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1363 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?