Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Syn króla - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Syn króla inicjujesz udając się na spotkanie z Charlesem Smithem w rezerwacie Indian. Pogadaj z nim i idź do namiotu wodza, gdzie odpali się scenka przerywnikowa. Kiedy dobiegnie końca, pojedziecie odbić syna wodza.

W pewnym momencie zejdziecie z koni i poczekacie do zmroku, by następnie kontynuować na piechotę. Mając kontrolę nad Arthurem zmierzaj w stronę obozowiska. Pozbądź się strażników przy bramie z wykorzystaniem łuku, a potem idź dalej za Charlesem.

Gdy dojdziecie do wieży, musisz wyeliminować jednego ze strażników, a twój kompan zrobi to samo z drugim. Po kolejnym „spacerze”, odpali się przerywnik, w trakcie którego wejdziecie na mury obozowiska.

Pozbądź się strażnika i znowu do przodu, eliminując kolejnych przeciwników. Wreszcie znajdziecie się w środku obozowiska, a wówczas wejść musisz na pierwsze piętro pobliskiej wieży i przejść na kładkę obok – uważając na strażnika. Na miejscu strzel w lampion strzałą, aby spowodować zamieszanie i wróć do Charlesa.

Idź za nim, do więzienia. Przeszukaj tam zwłoki strażnika, po czym wypuść z klatki syna wodza. Gdy to zrobisz, wyjdziecie na zewnątrz i będziesz zmuszony do walki. Gdy pozbędziesz się wrogów, syn wodza wskaże miejsce, w którym była dziura w murze. Musisz zniszczyć prowizoryczną „łatę”, którą na niej zrobiono. Wysadź ją armatą albo po prostu dynamitem.

Cokolwiek zrobisz, biegnij na zewnątrz, wsiadaj na konia i uciekaj – strzelając do ścigających Was żołnierzy. Następnie rób to samo w kajaku. Wreszcie będziesz mógł dopłynąć do brzegu, a gdy to zrobisz odpali się scenka przerywnikowa. Gdy dobiegnie ona końca, zakończy się także misja.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1657 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?