Red Dead Redemption II

ObserwujMam (28)Gram (14)Ukończone (8)Kupię (13)

Gniew wyzwolony - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Gniew wyzwolony rozpoczynasz udając się na spotkanie z Wielebnym Swansonem w obozowisku niedaleko  Annesburga. Znajdź go tam i porozmawiaj. Nagle pojawi się Dutch, który przedstawi swój plan ucieczki. Znienacka przyjdzie też grupa Indian. Szybujący Orzeł powie, że wojsko zabrało im konie, a ty musisz oczywiście pomóż je odzyskać.

Wsiądź zatem na swojego konia i jedź za Szybującym Orłem. Po dotarciu na plażę odpali się scenka przerywnikowa, po której płynąć będziesz w kajaku. Z jego pomocą dotrzyj do statku, podpłyń do jego burty i wejdź na pokład, po czym znokautować musisz tutejszych żołnierzy.

Najpierw tego naprzeciwko, a potem kolejnych. Mając ich z głowy, wysadź dynamitem kotwicę, dzięki czemu odpali się kolejna scenka przerywnikowa. Po niej płyń do koni w wodzie i wsiądź na jednego z nich, po czym zaprowadź wszystkie na brzeg. Podejdź do Dutcha, a obejrzysz jeszcze jedną scenkę. W jej trakcie będziesz musiał zdecydować czy porozmawiać z Padającym Deszczem, czy nie. Jeśli się zgodzisz, na mapie pojawi się znacznik misji Archeologia dla początkujących.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1077 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?