Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Jak szybciej podróżować? - wiki Red Dead Redemption II


Red Dead Redemption 2 umożliwia szybkie podróżowanie, choć nałożono na nie kilka ograniczeń. Największe z nich dotyczy tego, że nie da się skorzystać z szybkiej podróży w dowolnym miejscu wirtualnego świata. Nie da się włączyć mapy, wybrać znacznika i po chwili być na miejscu. Są jednak inne opcje.

Sposoby ułatwiające podróżowanie:

  • W obozowisku gangu, nieopodal Twojego łóżka, jest mapa, dzięki której szybko przeniesiesz się do jednego z odkrytych wcześniej miejsc.
  • Będąc w mieście, osadzie lub innym kluczowym miejscu, poszukaj dyliżansu (na mapie widoczny jest znacznik). Zapłać woźnicy, a przeniesiesz się do jednej z wybranych lokacji.
  • Kolejny sposób na szybkie podróżowanie to korzystanie z kolei - wiąże się to niestety z uiszczaniem opłat za bilety.
Uwaga: Red Dead Redemption 2 oferuje coś w rodzaju automatycznego pilota. Chodzi o to, że po wyznaczeniu trasy (umieszczeniu na mapie znacznika), możesz automatycznie do niej dojechać. Zacznij podróż i przemieszczaj się dokładnie po wyznaczonej linii nawigacyjnej, a następnie wciśnij przycisk aktywujący kamerę kinową (na PS4 to Touchpad). Możesz teraz się zrelaksować i podziwiać wirtualny świat.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1153 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?