Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Dochodowe zatrudnienie - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Dochodowe zatrudnienie pojawia się na mapie niedaleko Valentine po tym, ja otrzymasz od Sadie Adler telegram. Ruszaj więc do wskazanego miejsca, a tam odwiedź saloon, co zainicjuje scenkę przerywnikową. Sadie powie Ci wówczas o listach gończych oraz ściganiu zbiegów.

Po scence jedź z Sadie do Strawberry, gdzie czeka na Was robota. W trakcie przejażdżki powinna się odpalić scenka przerywnikowa, a jeśli tak się nie stanie, zabij się w jakikolwiek sposób, aby wczytać poprzedni punkt kontrolny i spróbować raz jeszcze.

Po przerywniku będziesz w Strawberry. Kiedy odzyskasz kontrolę nad Johnem znaleźć musisz jakiekolwiek informacje o kolesiu zwanym Nathan Kirk. Podchodź więc do ludzi na ulicy i podpytuj ich o niego. Koniecznie zajrzyj też do sklepu i na pocztę.

Następnie wejdź do hotelu i zapytaj jego właściciela, a dowiesz się, że Kirk wynajmuje pokój numer 3. Wejdź zatem do góry i wyważ drzwi, po czym ścigaj Kirka. Nie przeskakuj przez balkon (bo spowoduje to błąd), a zamiast tego podbiegnij do niego i poczekaj aż Kirk zniknie. Gdy tak się stanie, przeskocz przez barierkę po lewej i wskocz na swojego konia (przyciskiem wchodzenia do siodła).

Ścigaj następnie zbiega. Złap go na lasso, spętaj i załaduj na konia Sadie. Odpali się wtedy scenka przerywnikowa, w trakcie której dowiesz się, że Sadie ma dla Ciebie więcej pracy, jeśli chcesz. W Blackwater pojawi się od razu pierwszy list gończy.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1408 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?