Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Kto nie jest bez grzechu - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Kto nie jest bez grzechu pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak porozmawiasz z Wielebnym Swansonem, przebywającym spory kawałek na południe od Valentine w Latneck Station.

Na miejscu zejdź oczywiście z konia i zacznij szukać wielebnego. Wejdź do budynku, a odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie będziesz mógł zdecydować czy zagrać w karty czy nie. Niezależnie od tego, co wybierzesz wielebny zniknie, a ty musisz go odnaleźć.

Wyjdź ze stacji i idź w drogą, którą tu przyjechałeś. Na niewielkiej skarpie dostrzeżesz Swansona i jakiegoś nieznajomego mężczyznę szarpiącego się z nim. Pokonaj byczka, a potem pędź za świadkiem bójki. Zatrzymaj go i zagroź mu, aby nikomu nie mówił.

Spójrz do góry, na most, a zobaczysz wielebnego spacerującego po torach. Idź oczywiście za nim. Na górze okaże się, że Swanson wsadził nogę pomiędzy podpory torów i nie może jej wyciągnąć. Pomóż mu w tym, postępując wedle wskazówek na ekranie, a odpali się scenka przerywnikowa.

Po niej załaduj wielebnego na konia i wróć z nim do obozu. Na miejscu przywiąż konia i zdejmij z niego wielebnego. Połóż go następnie na jego łóżku. Gdy to zrobisz, odpali się następny przerywnik, a misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1194 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?