Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Reklama, nowa amerykańska sztuka - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Reklama, nowa amerykańska sztuka pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak porozmawiasz z Abigail Roberts, w obozowisku niedaleko miasta Rhodes. Porozmawiaj z Abigail, a skieruje Cię ona do Hosei Matthewsa – przebywającego nieco na północ od obozowiska.

Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa. Po niej jechać musisz wozem do wskazanego miejsca, chodzi o posiadłość Braithwaite’ów. Plan jest taki, że spróbujecie oddać skradziony bimber, licząc na nagrodę.

U bram będziesz musiał się przedstawić i opisać sytuację. Po krótkiej rozmowie będziesz mógł jechać w kierunku domostwa. Tam obejrzysz kolejny przerywnik. Dostaniesz w nim jeszcze jedną robótkę. Musisz jechać do saloonu w Rhodes i rozdać tam cały bimber.

Na miejscu, zejdź z wozu i weź bimber. Idź następnie za Hoseą, a potem do saloonu. Stań tam za barem i rozpocznij rozdawanie gorzałki. Libacje przerwane zostaną przez szubrawców. Wyciąg wówczas broń i zacznij strzelać. Jednocześnie staraj się dotrzeć na piętro, a potem idź za Hoseą.

Na balkonie odpali się przerywnik, po którym będziesz z powrotem w wozie. Hosea będzie prowadził, a ty strzelaj. Rób to powoli, spokojnie i celnie. Ważniejsza jest celność niż ilość strzałów. Bez precyzji możesz mieć problemy z dotarciem do celu. Na końcu odpali się scenka przerywnikowa. Po niej misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1334 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?