Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny bizon Tatanka - wiki Red Dead Redemption II


Legendarnego bizona Tatanka znajdujesz w południowej części mapy, kawałek na południe od miejsca zwanego Stillwater Creek. Udaj się do wskazanego obszaru, a tam pojeździj trochę, aż otrzymasz powiadomienie o tym, iż znalazłeś miejsce, w którym przebywa legendarne zwierzę.

Zejdź wtedy z konia, weź porządną strzelbę, włącz orli wzrok (wciśnij jednocześnie obie gałki analogowe) i zacznij się rozglądać po okolicy. Staraj się dostrzec coś w rodzaju złotej "chmurki" unoszącej się ponad ziemią. Wskazuje ona miejsce, w którym znajduje się ślad legendarnego zwierzęcia.

Podejdź do śladu i zbadaj go, aby zobaczyć na ziemi trop. Podążaj po tym tropie do kolejnego śladu i proces potwórz, aż wreszcie dostrzeżesz w oddali bizona. Wyciąg wówczas strzelbę i, skradając się, spróbuj się ustawić tak, abyś mógł strzelać w głowę bizona.

Wymierz z broni, odpal tryb "precyzji" i zacznij strzelać. Kiedy zwierzę padnie, oskóruj je, a ze zdobytych trofeów będziesz w stanie przygotować kilka elementów garderoby. W tym celu udaj się oczywiście do trapera.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1039 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?