Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Weteran - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Weteran otrzymujesz po dotarciu we wskazane miejsce niedaleko O’Creagh’s Run i znalezieniu siedzącego za głazem starca. Przywitaj się, a mężczyzna, o imieniu Hamish, poprosi Cię o pomoc.

Najpierw znaleźć musisz jego drewnianą nogę – uciekł z nią jego koń, Buell. Po konwersacji ruszaj we wskazany obszar i zrób tam rekonesans. Koń stał będzie nad wodą. Zbliż się do niego powoli, uspokój, po czym zaprowadź do starca. Odpali się wówczas kolejny przerywnik.

Po nim pierwszy etap zlecenia dobiegnie końca, a drugi pojawi się mniej więcej po dobie, przy czym nie warto czekać – lepiej zająć się jakąś inną misją. Na mapie zobaczysz wreszcie jednak specjalny znacznik – wybierz się do niego.

Na miejscu wejdź do niewielkiej chaty, a obejrzysz scenkę przerywnikową. Dowiesz się podczas niej, że za moment łowić będziesz Wielkiego Tyrana (legendarnego szczupaka pospolitego). Dostaniesz też specjalną przynętę, albowiem tylko ona pozwoli Ci złapać rybę.

Gdy scenka dobiegnie końca, płyń do łowiska. Załóż następnie przynętę i zacznij łowić. Nagle Hamish coś złapie, ale nie będzie w stanie wyciągnąć. W rezultacie wpadnie do wody. Wciśnij wówczas przycisk odpowiedzialny za dosiadanie konia i płyń do niego łódką.

Starzec wejdzie na pokład i po chwili znowu będziesz musiał łowić – podpłyń tylko do kolejnego łowiska. Zarzuć tam wędkę i czekaj na branie. Zaczep rybę i zacznij ją wyciągać, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej wrócisz na brzeg i zakończy się drugi etap misji. Na trzeci znowu musisz trochę poczekać, co najmniej jeden dzień.

Kiedy zobaczysz ikonę, udaj się do celu i wejdź do chaty Hamisha, co zainicjuje scenkę przerywnikową. Kiedy dobiegnie końca, wybierzecie się na polowanie na wielką wilczycę, która od jakiegoś czasu prześladuje starca.

Kiedy przerywnik dobiegnie końca, pójdziecie wreszcie zapolować. Jedź wówczas za Hamishem i postępuj wedle wskazówek na ekranie. W pewnym momencie okaże się, że wilczyca pobiegła w las. Możesz wówczas samodzielnie zacząć tropienie albo iść za znajomym – cokolwiek zdecydujesz, idź za zwierzyną.

Wreszcie dojdziesz do wilczycy, a wówczas wyciąg broń i strzel do niej. Przygotuj się od razu na to, że w okolicy pojawią się kolejne bestie – zrób użytek ze skupienia, aby ich wybić. Obejrzysz wówczas scenkę, w trakcie której zostaniesz raz jeszcze zaatakowany. Odeprzyj agresora, po czym zlikwiduj go i obejrzyj jeszcze jedną scenkę. W jej ramach dostaniesz nagrodę – skórę wilka, a niniejszy etap zadania dobiegnie końca.

Ostatni etap misji rozpocznie się za dzień lub dwa. Znowu zobaczysz ikonę, informującą Cię o możliwości rozpoczęcia zadania. Udaj się więc do niej i wejdź do domu Hamisha, co zainicjuje scenkę przerywnikową. W jej trakcie dowiesz się co tym razem planuje starzec.

Okaże się, że chce zapolować na wielkiego dzika. Zdąży nawet wystrzelić raz do niego, po czym nakaże Ci ściganie bestii, co oczywiście zrób. Wreszcie dzik zniknie Ci jednak z oczu, a wtedy skorzystaj z orlego wzroku i tropienia. Idź po śladach.

Wreszcie pojawi się Hamish z Twoim koniem. Jedź z nim po śladach zwierzęcia, do miejsca, w którym zaproponuje rozdzielenie się – ty pojedziesz w górę. Na szczycie znajdziesz truchło wilka do zbadania, a gdy się mu przyjrzysz jedź do miejsca, z którego dochodzą strzały.

Przeszukaj okolicę, by znaleźć rannego starca. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa, po której dzik zacznie szarżować w Twoim kierunku. Zabij go i oskóruj, po czym przywłaszcz sobie – jeśli chcesz – konia Hamisha, niejakiego Buella.

Cokolwiek zdecydujesz, misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3607 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?