Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (18)Ukończone (12)Kupię (12)

Arkadia dla amatorów - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Arkadia dla amatorów znajdujesz nieco na południowy-zachód od Riggs Station. Przebywa tam nieznajoma osoba, Albert Mason, z którą musisz oczywiście porozmawiać. Z konwersacji dowiesz się, że nieznajomy zajmuje się robieniem zdjęć przyrody.

W trakcie przerywnika pojawi się kojot i skradnie torbę Alberta. Musisz ją oczywiście odzyskać, biegnąc za zwierzęciem. Kojota możesz zlikwidować albo po prostu czekać aż upuści skradziony przedmiot. Weź go wówczas i oddaj właścicielowi.

Uwaga: Jeśli zgubiłeś kojota, skorzystaj ze zmysłu tropiciela (Lewy i Prawy Trigger jednocześnie), aby go namierzyć.

Po kolejnym przerywniku będziesz mógł się oddalić, ale to nie ostatni raz kiedy spotykasz Alberta, o czym piszemy poniżej. Wystarczy że przebrniesz przez kilka kolejnych zleceń, a na mapie znowu zobaczysz ikonę symbolizującą Masona – udaj się więc do niej.

Podejdź do mężczyzny, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej, musisz zostać z Masonem i chronić go przed wilkami. Czekaj jak najdłużej, nie strzelaj przedwcześnie. Wreszcie będziesz musiał to zrobić, a gdy pozbędziesz się drapieżników, podejdź do zleceniodawcy. Zainicjuje to kolejny przerywnik. Po nim drugi fragment misji dobiegnie końca.

Niedługo później na mapie znowu zobaczysz ikonę Alberta Masona, niedaleko Rancza Emerald – udaj się do niej. Mason będzie tym razem pośród jakiś mokradeł – próbuje on zrobić zdjęcia dzikich koni. Poprosi Cię, abyś mu pomógł. Wsiądź więc na swojego konia i jedź do dzikiego stada.

Na miejscu ustaw się tak, aby zaganiać konie w kierunku równin. Mason zrobi im zdjęcia, a wtedy idź z nim porozmawiać, co pozwoli Ci obejrzeć jeszcze jeden przerywnik. Gdy dobiegnie on końca, ten fragment zlecenia także się skończy. Przed Tobą będą jeszcze dwa.

Do czwartego spotkania dochodzi na początku trzeciego rozdziału. Kiedy dotrzesz do punktu nawigacyjnego, okaże się, że Mason stara się zrobić zdjęcia aligatorom. Robi to z brzegu, a Arthur zaproponuje wypłynięcie pobliską łódką. Na wodzie, docieraj we wskazane miejsca. Ustawiaj się tam przodem do aligatorów i czekaj aż Albert zrobi zdjęcie.

Przy jednym, tym, który wejdzie na brzeg, Arthur będzie musiał się bardziej wysilić. Wyjdź zatem z łodzi i postaraj się gada wywabić z trawy. Następnie szybko uciekaj do łodzi i płyń z Masonem na bezpieczny fragment brzegu. Odpali się tam przerywnik i zakończy czwarte spotkanie z fotografem.

Ostatni fragment misji pojawi się na mapie niebawem po wykonaniu czwartego. Udaj się we wskazane miejsce, niedaleko Caliban’s Seat, a tam odszukaj Alberta. Będzie na sporym wzniesieniu – porozmawiaj z nim, aby zainicjować scenkę.

Dowiesz się, że Mason robi zdjęcia orłów. Tym razem jednak nie będzie potrzebował Twojej pomocy… a przynajmniej nie w interaktywny sposób. Po przerywniku rozdział, a także cały wątek z Albertem dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2849 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?