Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Amerykańscy ojcowie - wiki Red Dead Redemption II


Misję Amerykańscy ojcowie rozpoczynasz po udaniu się do Saint Denis i znalezieniu żółtego pytajnika, symbolizującego zlecenie fabularne.

Po dotarciu do wskazanego obszaru zobaczysz nieznajomego, z którym będziesz mógł porozmawiać. W trakcie konwersacji okaże się, że to Evelyn Miller. Poprosi Cię on o pomoc w ukradnięciu czegoś. Raportów na temat rzekomych zasobów ropy na terenach należących do Indian.

Po konwersacji musisz udać się do wskazanego miejsca – będzie tam na Ciebie czekał syn Indianina, z którym rozmawiałeś, Szybujący Orzeł. Poczekaj jednak dzień czy dwa, aż na mapie pojawi się stosowny znacznik. W tym czasie możesz np. skoczyć do hotelu i się przespać.

Kiedy wreszcie dotrzesz do celu odpali się scenka przerywnikowa. Dowiesz się w jej trakcie gdzie znaleźć pliki, które pomogą Indianom. Po konwersacji z Szybującym Orłem, postaraj się dostać do pobliskiej rafinerii. Łatwo zrobić to zakradając się do jednego z powozów.

W środku przełącz kamerę na filmową i obserwuj przejazd. Po chwili będziesz na miejscu, a wówczas wyjdź z powodu i po cichu zakradnij się do fabryki – drzwi wejściowe są niejako naprzeciwko postoju wozu.

W środku przejdź na drugą stronę budynku (trzymając się lewej strony), a potem po schodach do góry. Tam zaś przejdź do drzwi naprzeciwko i przesłuchaj mężczyznę w niewielkim biurze. Zagroź mu albo go pobij – co będzie działać. Wreszcie dostaniesz to, po co przyszedłeś, a po krótkiej rozmowie wyjdź przez pobliskie okno na zewnątrz i ucieknij z terenu fabryki.

Znajdź szybko Szybującego Orła, wsiądź na konia i pędź gdzie pieprz rośnie, ubijając ścigających Was strażników. Wreszcie dotrzecie do bezpiecznego miejsca, a tam odpali się scenka przerywnikowa, która zakończy misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1735 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?