Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (16)Ukończone (10)Kupię (13)

Krwawe zatargi, stare i nowe - wiki Red Dead Redemption II


Misję Krwawe zatargi, stare i nowe inicjuje rozmowa z Dutchem w obozowisku na zachód od miasta Rhodes. Na miejscu dowiadujesz się, że ktoś porwał niejakiego Jacka. Arthur rusza oczywiście na jego poszukiwania – robi to z kumplami z obozu.

Jedź więc za kompanami do wskazanego miejsca. Zejdź tam z konia i kontynuuj na piechotę. Po dotarciu do posiadłości obejrzysz krótką scenkę, a kiedy dobiegnie końca, rozpęta się oczywiście strzelanina.

Najpierw pozbędziesz się wrogów przed wejściem do domostwa, a potem wejdziesz do środka by znaleźć Jacka – przemierzaj wszystkie pomieszczenia i szukaj chłopaka. Uważaj, rzecz jasna, na przeciwników.

Nie minie dużo czasu, a nadjadą posiłki. Wyjdź wtedy na balkon i zacznij eliminować kolejnych przeciwników. Mając ich z głowy, pomóż wyważyć drzwi do pobliskiego pomieszczenia, a w nim przygotuj się na kilka celnych i szybkich strzałów. Wygrana zainicjuje przerywnik.

Wyjdź po nim przed domostwo. Tam obejrzysz jeszcze jedną scenę. Kiedy dobiegnie ona końca, zakończy się również niniejsze zlecenie, a automatycznie rozpocznie Bitwa o Shady Belle.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1096 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?