Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Ojcostwo i inne marzenia - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Ojcostwo i inne marzenia inicjujesz w trakcie czwartego rozdziału. Po misji, którą rozgrywasz na cmentarzu i przespaniu się na Twoim stoliku w obozie znajdziesz list (niełatwo go namierzyć, ale spróbuj niejako od strony okna). Przeczytaj go, a na mapie Saint Denis pojawi się znacznik.

Znacznik Mary Linton umożliwia rozpoczęcie drugiego etapu misji, a zatem udaj się do niego. Tam Mary będzie krzyczała z balkonu, co zainicjuje scenkę przerywnikową. W jej trakcie Mary poprosi Cię o pomoc w uratowaniu ojca.

Dowiesz się gdzie go znaleźć, a potem wsiadaj na konia i jedź we wskazane miejsce. Na miejscu idź za Mary do stajni. Po chwili odpali się przerywnik. Gdy dobiegnie końca idź za ojcem Mary. Dojdziesz wreszcie do miejsca, w którym będzie on coś sprzedawał – jakąś broszkę.

Po transakcji znajdź kupca, ścigaj go i odzyskaj przedmiot. Zbliż się do powozu, po czym wskocz na niego i zajmij się kupcem. Jedź potem w odosobnione miejsce i porozmawiaj z kupcem. Potarguj się bijąc go i kup broszkę albo go zabij i zabierz przedmiot.

Po wszystkim wróć do Mary. Wsiądź na wóz i zacznij jechać, a gra automatycznie zabierze Cię z powrotem. Odpali się też wówczas przerywnik. W jego trakcie Mary zaproponuje wizytę w teatrze, a ty możesz się zgodzić na to.

Jeśli przystaniesz na propozycję, pójdziecie razem do teatru – stanie się to w ramach przerywnika. Po chwili będziesz oglądał spektakl, w którego trakcie będziesz mógł w dowolnym momencie wyjść. Proponuję jednak pozostanie na miejscu. Obejrzysz w sumie trzy występy: zespół, taniec z ogniem oraz kankan. Po tym ostatnim możesz spokojnie wyjść na zewnątrz – odbędzie się to nadal w ramach przerywnika. Po nim ten etap misji dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1714 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?