Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Zły dzień Wujka - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Zły dzień Wujka pojawia się na mapie po tym, jak wykonasz misję zatytułowaną Szybka przysługa dla starej znajomej. Aby je zainicjować, udaj się na rozmowę z Wujkiem, przebywającym na Twoim ranczu.

Kiedy przerywniki dobiegną końca okaże się, że Wujka nie ma, a ty i Charles będziecie musieli wyruszyć na jego poszukiwania. Wsiądziesz zatem na konia i pojedziesz do miejsca, w którym Wujka prawdopodobnie przetrzymują Skinnersi.

W pewnym momencie Charles zdecyduje, że warto ukryć konie i kontynuować na piechotę – zrób to. Przemierzając las, natraficie na dwóch skinnersów – wybierz jednego i wyeliminuj z pomocą łuku. Gdy to zrobisz, kontynuuj. Do momentu, gdy zobaczysz patrol po lewej. W tym momencie możesz zdecydować czy się go pozbyć czy pozwolić mu przejść. Cokolwiek zdecydujesz, idź dalej.

Dostrzeżesz po chwili wóz ciągnący jakiegoś mężczyznę za sobą – śledź woźnicę, aby znaleźć obóz Skinnersów. Kiedy zejdzie on z wozu, zlikwiduj go i znowu śmigaj za Charlesem. Niebawem dotrzecie do obozu bandziorów. Wejdź tam na głaz i rozejrzyj się dookoła lornetką. Wujek będzie nad ogniskiem, a gdy go zauważysz odpali się scenka przerywnikowa.

W jej trakcie będziesz musiał zareagować, więc bądź uważny. Wybij następnie wszystkich oszołomów i uwolnij wujka. Charles weźmie go na ramię, a ty idź w jego pobliżu i eliminuj przeciwników. Aż do momentu, gdy wsiądziecie na konie i zaczniecie uciekać.

Po chwili będziecie na ranczu, a tam odpali się scenka przerywnikowa, która zakończy niniejszą misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1520 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?