Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Bankowość, stara amerykańska sztuka - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Bankowość, stara amerykańska sztuka inicjujesz rozmawiając z Dutchem w obozie niedaleko Saint Denis. Zbliż się do niego i porozmawiaj, a zainicjujesz scenkę przerywnikową. W jej trakcie poznasz plan ataku na bank i wyruszysz w jego kierunku.

Wjazd do miasta odpali przerywnik, a po nim poczekaj na sygnał wejścia do banku. Po wybuchu idź za towarzyszami do wnętrza budynku. Strzel kilka razy w górę, aby zagonić ludzi do jednego pomieszczenia, po czym pobij lekko kierownika, który otworzy skarbiec.

W środku otwórz sejfy, czytając wskazówki na ekranie, czyli kręcąc zamkami w odpowiednim kierunku. Po zgarnięciu kosztowności, wynoś się. Odpali się wtedy scenka, po której będziesz musiał oczywiście walczyć.

Kiedy Dutch Cię zawoła, biegnij do niego, weź dynamit z ziemi i przyczep go do wskazanej ściany. Wróć się do Dutcha i strzel, wysadzając dziurę w ścianie. Wyjdź następnie na zewnątrz, wejdź po drabinie na dach i strzelaj do stróżów prawa.

Wreszcie na dachu pojawi się reszta ekipy, co zainicjuje przerywnik. Gdy się skończy, idź za Lennym po dachach, a po tym, jak zginie, biegnij dalej z pozostałymi. Wreszcie wejdziecie do opuszczonego budynku, w którym obejrzysz kolejną scenkę.

Po niej trafisz znowu na ulicę, a tam idź za gangiem. W pociągu, uważaj na strażników i gdy jeden z nich stanie przy wejściu, schowaj się za fotelami. Kiedy odejdzie, kontynuuj. Nieco dalej będziesz musiał odciągnąć uwagę strażników. Idź więc do obszaru wskazanego przez Dutcha i gwizdnij.

Kiedy strażnicy do Ciebie podejdą, obiegnij dookoła towary leżące w porcie, uniknij strażników i kontynuuj za Dutchem. Wreszcie dojdziesz do kolejnego przerywnika. Przyjrzyj się strażnikom, a następnie czekaj na poczynania Charlesa.

Odciągnie on strażników, a ty biegnij dalej, w pobliże statku. Odpali się przerywnik, po którym końca dobiegnie niniejsze zadanie oraz czwarty rozdział opowieści. Rozpocznie się także rozdział piąty, Guarma.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1922 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?