Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Radosny, energiczny chłopiec - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Radosny, energiczny chłopiec otrzymujesz od nieznajomej osoby, przebywającej w południowo-wschodniej części Saint Denis. Pojawia się tam ona dopiero w czwartym rozdziale głównego wątku fabularnego.

Mężczyzna, o którym mowa, przebywa na brzegu pobliskiego zbiornika wodnego. Podczas rozmowy dowiesz się, że to Profesor Dragic, a potem zobaczysz jego najnowszy wynalazek. Po scence będziesz musiał prowadzić niewielką zdalnie sterowaną łódź, wedle wskazówek na ekranie.

Twoim celem jest zniszczenie wszystkich łodzi i min pływających po stawie (koniecznie pozbądź się min, aby ułatwić sobie drugi etap). Gdy się ich pozbędziesz, wróć do doku. Obejrzysz tam kolejny przerywnik, po nim zaś znowu przejmiesz stery. Także i tym razem musisz niszczyć łódki, tyle że poruszające się.

Po zwycięstwie wróć do doku. Kiedy dobiegnie końca kolejna scenka przerywnikowa, zakończy się też pierwszy etap niniejszego zlecenia. Drugi rozpocznie się nieco później. Na mapie zobaczysz znacznik widniejący w północno-wschodniej części mapy (tylko w nocy) – udaj się do niego.

Na miejscu dostrzeżesz sporą posiadłość. Wejdź do niej od tyłu (drzwi będą oświetlone), a odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie dostaniesz od profesora dziwne urządzenia, z którymi musisz się udać na zewnątrz.

Gdy tak się stanie, wyceluj wykrywacz otrzymany przez profesora w przestrzeń przed sobą i staraj się namierzać pola elektrostatyczne. Gdy jakieś namierzysz, kieruj się pulsami do miejsca o największej częstotliwości, a tam umieść przewodnik. Zrób to samo w sumie trzy razy i wróć do laboratorium.

W środku obejrzysz jeszcze jeden przerywnik, po którym musisz wspiąć się na wieżę i skorzystać z tablicy z przełącznikami. Musisz je ustawić tak, aby zaświeciły się wszystkie trzy. Zrób tak:

  • przełącznik po lewej;
  • przełącznik po prawej;
  • przełącznik w środku.

Po wszystkim, wróć do doktorka, by obejrzeć kolejną scenkę. Gdy dobiegnie ona końca, skończy się również niniejszy etap zlecenia. Nie zapominaj jednak o szalonym doktorku, albowiem jeszcze do niego wrócisz.

Poczekaj dwa dni, po czym udaj się z powrotem do laboratorium profesora (wyważ drzwi solidnie się rozpędzając). Znajdziesz go martwego na ziemi i otrzymasz trofeum/osiągnięcie Sztuczna inteligencja. Przed wyjściem na zewnątrz, rozejrzyj się po okolicy, albowiem znajdziesz tu m.in. elektryczną latarnię.

Uwaga: Automaton, robot profesora, będzie na szczycie niedaleko Colter – czyli wioski, w której zrealizowano prolog gry. Chodzi o szczyt kawałek na zachód od domostw – miejsce to wskazuje powyższa mapa.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2556 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?