Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

To są ziemie Murfreech - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie To są ziemie Murfreech inicjujesz udając się do Dutcha. Podejdź do wskazanego obszaru i znajdź zleceniodawcę. Porozmawiaj z nim, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej dotrzeć musisz do miejsca, w którym rozłożycie nowe obozowisko.

Najpierw jednak podejdź do Charlesa i zapytaj czy z Tobą pojedzie. Jako że się zgodzi, wsiadaj na konia i zmierzaj do celu (wybierz jazdę konno do końca, bez kajaków). Po pewnym czasie odpali się scenka przerywnikowa, po której będziesz prawie na miejscu.

Jedź wówczas dalej. Kiedy Charles zaproponuje zejście z konia, zrób to i idź za nim na piechotę. Po chwili natraficie na ognisko pomiotów Murfreego. Zlikwiduj stojących przy nim ludzi, a potem przeszukaj ciała i koniecznie zabierz maczetę. Potem znowu idź za Charlesem, do obszaru, w którym pojawi się przerywnik.

Gdy dobiegnie końca, będziesz mógł zdecydować czy chcesz po cichu wybić przeciwników, czy skorzystać z dynamitu. Cokolwiek postanowisz, wybić musisz wszystkich obdartusów w jaskini. Będzie ich sporo, więc uważaj.

Na koniec otwórz klatkę i uwolnij kobietę przetrzymywaną w tutejszej klatce. Po krótkiej scence przerywnikowej odwieź kobietę do Annesburga. Na miejscu zejdziesz z konia i obejrzysz jeszcze jeden przerywnik.

Gdy dobiegnie on końca, zakończy się też niniejsze zadanie oraz cały piąty rozdział opowieści. Rozpocznie się też dzięki temu rozdział szósty, Beaver Hollow.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1387 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?