Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny kojot - wiki Red Dead Redemption II


Legendarnego kojota namierzysz na północny-zachód Rhodes, na obszarze nazwanym Scarlett. Udaj się zatem na miejsce, a tam zacznij szukać śladów.

Aby zainicjować poszukiwania najpierw musisz dotrzeć do terenów kojota. Dowiesz się o tym, kiedy na ekranie zobaczysz odpowiedni komunikat. Gdy takowy się pojawi, skorzystaj z orlego wzroku (wciśnij jednocześnie obie gałki analogowe) i zacznij poszukiwać kojota.

Jako że masz do czynienia z drapieżnikiem, bez większych problemów namierzysz jakieś resztki pożywienia, a jeśli nie one, to futro lub odchody. Czasem możesz też natrafić na połamane patyki lub inne ślady. Mając wskazówkę, zbadaj ją, a potem podążaj za śladem na ziemi.

Kojota powinieneś namierzyć na obszarze, który wskazuje mapa, przy czym nie musi być on na samym jego środku. Pobiegaj więc dookoła, włączaj regularnie orli wzrok i szukaj złotej "chmurki" nad ziemią - sygnalizuje ona obecność czegoś interesującego.

Samego kojota powinieneś pokonać bez większego problemu. Nie jest on trudnym przeciwnikiem, a po zabiciu i oskórowaniu go udaj się do trapera. Dzięki trofeom będziesz mógł przygotować u niego specjalną ozdobę z kła kojota, która poprawi skuteczność umiejętności zwanej precyzja (spowolnienie czasu).

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1223 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?