Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Dziwna uprzejmość - wiki Red Dead Redemption II


Aby zainicjować misję Dziwna uprzejmość, musisz udać się na spotkanie z Dutchem – przebywa on w obozie niedaleko Valentine. Rozmowa z nim zainicjuje scenkę przerywnikową.

Po niej wsiądź na konia i jedź do wskazanego punktu nawigacyjnego, czyli Dewberry Creek. Na miejscu, rozejrzyj się czy ktoś tu nie mieszka. Znajdziesz tu zwłoki, którym musisz się przyjrzeć, a następnie także obozowisko, do którego musisz się udać.

Zerknij tam do wszystkich namiotów, a także do wozu – odsuń tamtejsze deski, aby znaleźć skrywającą się pod wozem rodzinę. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa, po której musisz znaleźć ślad ludzi, którzy zabrali ojca rodziny.

Wsiądź na konia i jedź za Charlesem. Dojedziecie do obozowiska, które będziesz musiał przeszukać. Znajdziesz tam porwanego mężczyznę, a kiedy go uwolnisz, pojawi się grupa napastników – pozbądź się ich zatem. Gdy to zrobisz, uwolnij Niemca i zawieź go do rodziny. Obejrzysz wtedy przerywnik, który zakończy zadanie i rozpocznie trzeci rozdział fabularny gry, Clemens Point.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1038 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?