Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Gangu Jacka Halla - wiki Red Dead Redemption II


Jak w przypadku każdego poszukiwania skarbów, znaleźć musisz w sumie kilka map. Pierwszą z nich namierzysz niedaleko Dakota River na południe od Valentine. Przejeżdżając we wskazanym miejscu dostań się na szczyt pobliskiego wzgórza, a tam znajdziesz mężczyznę, który będzie chętny do tego, by sprzedać dokument za 5 dolarów.

Aby zdobyć drugą mapę, musisz udać się do miejsca zwanego Caliban's Seat – wzgórze dość blisko Valentine. Zgodnie z tym, co ukazuje mapa, wespnij się tam na szczyt, zaczynając od miejsca wskazanego na mapie i fotce powyżej.

Na szczycie wzniesienia trzymaj się prawej strony (sposób dotarcia do drugiej mapy pokazuje powyższy film), aż znajdziesz przejście w kierunku niebezpiecznej półki skalnej. Wejdź na nią, a potem idź przed siebie. Dojdziesz w ten sposób do skalnego „muru”, który musisz przeskoczyć. Po drugiej stronie idź dalej, aż znajdziesz dziurę, którą będziesz w stanie przeszukać – będzie tam mapa, druga.

Mając drugą mapę, musisz udać się na poszukiwania trzeciej. W tym celu wybierz się do północnej części świata Red Dead Redemption 2, a konkretniej do Cotorra Springs. Będzie tu sporo dużych skał, a w jednej z nich dostrzeżesz dziurę, którą będziesz mógł przeszukać – będzie w niej trzecia mapa.

Trzecia mapa skieruje Cię do jeziora zwanego O'Creagh's Run. Wypłyń na nie i dotrzyj do niewielkiej wyspy na środku. Na brzegu będzie dziura do przeszukania, a w niej 2 sztabki złota. Po sprzedaniu ich u pasera dostaniesz aż 1000 dolarów!

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1503 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?