Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Solucja - misje główne - wiki Red Dead Redemption II


Red Dead Redemption II to bardzo długa i rozbudowana gra. Mimo że oferuje ona rozgrywki wieloosobowe - w postaci Red Dead Online - tryb dla jednego gracza pochłonąć potrafi kilkadziesiąt godzin wolnego czasu gracza. Abyście się nie pogubili w wirtualnym świecie Dzikiego Zachodu rozpisaliśmy dokładnie wszystkie misje, zarówno te główne, jak i poboczne - zapraszamy więc do naszej solucji.

Główny wątek fabularny Red Dead Redemption II to kilkadziesiąt rozbudowanych misji (około setki) podzielonych na sześć rozdziałów oraz dwuczęściowy epilog. W niektórych przypadkach zadania da się realizować w kolejności nieco innej od tej, którą zawarliśmy w solucji, nie jest to jednak istotne z punktu widzenia grającego. Co ważne, niektóre zadania są niedostępne, jeśli podejmiecie w misjach wcześniejszych "niepoprawną" decyzję. Wybór tego typu odpowiednio sygnalizujemy w naszym poradniku.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 6 razy   ●   zmienił(a): 3165 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?