Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny jeleń - wiki Red Dead Redemption II


Aby upolować Legendarnego jelenia, musisz się udać do zachodniej części mapy, a konkretniej na obszar Big Valley – również do zachodniej jego części. Jako że nie masz do czynienia z drapieżnikiem, a roślinożercą, polowanie to wygląda nieco inaczej. Musisz być bowiem ostrożny, by nie spłoszyć zwierzęcia. Uciekający jeleń jest trudnym celem.

Na miejscu, po tym jak zobaczysz komunikat o legendarnym zwierzęciu, zacznij szukać śladów. Może to być m.in. sierść, lub odchody. Bardzo łatwo dostrzeżesz je z wykorzystaniem orlego wzroku (wciśnij jednocześnie obie gałki analogowe), albowiem będzie nad nimi złota "chmurka".

Po dotarciu do śladów, zbadaj je, a na ziemi dostrzeżesz trop. Idź po nim do kolejnego śladu, a potem do następnego. Co ważne, rób to skradając się. Nie biegaj wyprostowany, bo spłoszysz jelenia. Kiedy wreszcie dostrzeżesz zwierzę, wyeliminuj je jak najszybciej jakąś solidną bronią - w trakcie strzelania zrób użytek z precyzji (umiejętności spowalniającej czas) i celuj najlepiej w głowę.

Po zabiciu zwierzęcia, oskóruj go i udaj się do trapera, aby nabyć przedmioty, które da się wytworzyć z pozyskanych trofeów.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1137 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?