Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (16)Ukończone (10)Kupię (13)

Starzy przyjaciele - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Starzy przyjaciele pojawia się w Twoim dzienniku, kiedy po wykonaniu misji Początek i ucieczka przed wspomnieniem pójdziesz porozmawiać z Billem Williamsonem. Z konwersacji dowiesz się, że Dutch zamierza zaatakować gang O’Driscolla. W trakcie dość długiego przerywnika dostaniesz nowe wyposażenie, a po scence jechać musisz konno za swoimi kompanami.

W pobliżu obozowiska przeciwnika staniecie, aby obgadać plan. Zejdź wówczas z konia i podejdź do krawędzi skarpy, co zainicjuje kolejny filmik. Po nim będziesz musiał zejść na dół, uprzednio weź strzelbę ze swojego konia. Kilka minut później będziesz w obozie bandziorów. Chwyć wówczas broń do ręki i kontynuuj śledzenie Dutcha.

Wreszcie będziecie gotowi do rozpoczęcia walki. Możesz tu wysłać swoich ludzi do boju albo samodzielnie rozpocząć ostrzał. W sumie przeciwników będzie dość sporo, ale powinieneś sobie z nimi sprawnie poradzić. Mając wszystkich z głowy rozpocznij przeszukiwanie obozowiska, w tym grabienie ciał. Po chwili pojawią się kolejni bandyci – od strony drzew – więc broń swojej pozycji. Gdy pozbędziesz się wszystkich, kontynuuj przeszukiwanie ciał i wróć do swojego Dutcha. Nakaże on wszystkim przeszukiwanie obozowiska.

Zajmij się wtedy niewielkim domem w zakreślonym na żółto obszarze. W środku będzie trochę zapasów, skrzynia oraz skrzynia z dynamitem – zerknięcie na nią odpali scenkę przerywnikową. W jej trakcie wrócisz do siodła konia, a wówczas podążaj za kompanami. Nagle pojawi się przed wami jeden z członków gangu O’Driscolla, a ty musisz chwycić do ręki lasso i go pojmać. Mając bandziora, zejdź z konia i spętaj go, a potem podnieś i załaduj na konia. Po wszystkim wróć do swojego obozowiska.

Na miejscu ściąg Kierana (pojmanego) z konia i dołącz do swoich kumpli. Zainicjuje to oczywiście scenkę przerywnikową. Po niej misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1863 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?