Red Dead Redemption II

ObserwujMam (34)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Idealizm i pragmatyzm dla początkujących - wiki Red Dead Redemption II


Przed przystąpieniem do tej misji warto zrealizować zadanie Złota klatka, które masz szansę wykonać w czwartym rozdziale. W jego ramach spotykasz się z burmistrzem Saint Denis.

Po wykonaniu wspomnianej robótki poczekaj aż Arthur otrzyma list od burmistrza, w którym zaprosi on go na prywatne spotkanie - list będzie na dowolnej poczcie, więc musisz po niego jechać.


Znacznik zadania Idealizm i pragmatyzm dla początkujących pojawia się na mapie niedaleko Saint Denis w czwartym rozdziale fabularnym opowieści. Co istotne, zobaczysz go tylko w nocy, a zatem zwróć na to uwagę.

Po dotarciu do wskazanego obszaru, przejdź na tyły posiadłości i podejdź do drzwi balkonowych, co zainicjuje scenkę przerywnikową. W jej trakcie, zostaniesz poproszony o pomoc w prowadzeniu muzeum. Musisz udać się do pewnego profesora i lekko go zastraszyć, dzięki czemu przestanie kontrolować dzieła wystawiane w przybytku.

Po przerywniku znajdziesz się w wozie, a wówczas jedź do galerii jegomościa, którym masz się zająć. Kiedy dotrzesz do celu, profesor wyjdzie z budynku i zacznie gdzieś iść. Śledź go wówczas i czekaj aż znajdzie się w odosobnieniu.

Gdy tak się stanie, podejdź do mężczyzny i skonfrontuj go. Zastrasz go albo pobij, aby przekonać do swoich racji. Kiedy profesor powie, że wygrałeś, zbliż się do niego i wydaj polecenie uderzenia, co zainicjuje jeszcze jeden przerywnik.

Po nim wróć do wozu, którym przyjechałeś do galerii i podejdź do Jean-Marca, z którym tu przybyłeś. Obejrzysz wówczas kolejną scenkę, w której otrzymasz swoją zapłatę i zakończysz pierwszy etap niniejszego zlecenia.

Drugi etap rozpocznie się po tym, jak dostaniesz od burmistrza kolejny list (nastąpi to po dniu lub dwóch). Idź odebrać go na pocztę, a potem udaj się do wskaźnika na mapie (będzie widoczny dopiero w nocy).

Na miejscu wejdź do posiadłości od tyłu, a odpali się oczywiście scenka przerywnikowa. Tym razem burmistrz poprosi Cię o to, byś przekonał niejakiego Hectora Fellowesa o to, aby wsparł powstanie tutejszej biblioteki.

Po konwersacji znaleźć musisz czerwony powóz poruszający się na bagnach – wsiądź zatem na konia i jedź to uczynić. Zrównaj się z dyliżansem i wskocz na jego pokład, a odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie postępuj wedle wskazówek na ekranie, aby zastraszyć Hectora. Dzięki temu przystanie na Twoją propozycję.

Po wszystkim wsiądź na konia i wróć do burmistrza – uczyń to jednak po zmroku, aby zainicjować ostatni etap niniejszego zadania. Na miejscu znowu idź na tyły posiadłości i podejdź do drzwi, aby obejrzeć scenkę przerywnikową.

Tym razem przywita Cię burmistrz, zmartwiony tym, że jego asystent, Jean Marc, będzie chciał go wydać. Poprosi Cię więc o to, byś go odnalazł i uciszył. Dowiesz się gdzie go szukać, a wówczas ruszaj do celu.

Jeana spotkasz przy wejściu do domu – zbliż się, a zainicjuje to scenkę przerywnikową, po której zabierzesz mężczyznę do domu burmistrza – zrób to oczywiście tak, aby nikt Cię nie zauważył (obserwuj mapę, na której będą zaznaczeni stróże prawa).

Przed posiadłością zatrzymaj konia i ściąg z niego Jeana Marca, po czym idź na tyły domu. We wskazanym miejscu połóż go na ziemi, a obejrzysz krótki przerywnik. Po nim musisz zdecydować co zrobić:

  • Zamordować mężczyznę, dzięki czemu burmistrz załatwi Ci niższe ceny w sklepach. Dostaniesz jednak nieco ujemnych punktów honoru.
  • Podarować mu życie, odchodząc albo chowając broń, co sprawi, że w przyszłości dostaniesz od niego list z podziękowaniami, z którego dowiesz się, że Jean Marc jest nowym burmistrzem Saint Denis. Dostaniesz też dodatnie punkty honoru.

Cokolwiek zdecydujesz misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3622 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?