Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Nie, nie i po trzykroć nie - wiki Red Dead Redemption II


Misję Nie, nie i po trzykroć nie otrzymujesz od Mary-Beth. Przebywa ona w obozowisku, a zatem koniecznie idź z nią porozmawiać. Nagle pojawi się Susan. Dowiesz się, że bracia Foreman porwali Tilly, a ty, wraz z Susan, musisz ją uratować.

Po chwili znajdziesz się na wozie, a wówczas jedź do Rhodes, do domu Radleya konkretniej. Na miejscu obserwuj wydarzenia, po czym wejdź do pobliskiego domu i rozejrzyj się. Będzie tu dwóch strażników, a w jednym z pokojów Tilly – uwolnij ją, a odpali się przerywnik.

Po nim musisz dogonić grupę bandziorów i pozbywać się ich (nie czekaj aż Susan ich zastrzeli, sam to rób). Ostatniego (trzeciego) z bandziorów musisz złapać na lasso i przywieźć do Tilly. U celu weź Foremana z grzbietu konia i rzuć na ziemię przed schodami.

Odpali się wówczas scenka przerywnikowa. W jej trakcie możesz zdecydować czy poderżnąć Foremanowi gardło czy puścić go wolno. Cokolwiek zdecydujesz, misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 937 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?