Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Godziny odwiedzin - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Godziny odwiedzin pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak odwiedzisz Sadie Adler, przebywającą mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Van Horn, a Saint Denis.

Na miejscu zobaczysz Sadie rozmawiającą z Abigail. Zbliż się do kobiet, a zainicjujesz scenkę przerywnikową, po której będziesz w łodzi – płyń wówczas do punktu nawigacyjnego. Kilka ruchów wioseł wystarczy, aby włączył się kolejny przerywnik.

Gdy dobiegnie końca, idź do wieży obserwacyjnej. Zlikwiduj tamtejszego strażnika, weź pobliską broń i wyciąg lornetkę. Zacznij z jej pomocą szukać Johna. Gdy go namierzysz, odłóż lornetkę, chwyć snajperkę i pozbądź się strażników.

Niestety okaże się, że prawdopodobnie nie ma tam Johna, ale, dla pewności idź, z Sadie to sprawdzić. Kiedy zbliżysz się do miejsca, w które strzelałeś, obejrzysz scenkę, podczas której dowiesz się gdzie szukać Johna.

Idź zatem w kierunku więzienia, trzymając na muszce strażnika. Gdy podejdziesz do bram budynku, odpali się przerywnik. Po nim, ostrzelaj kilku strażników na murach i wycofaj się za most. Następnie biegnij przez pola, znowu kilku ubij i kontynuuj ucieczkę w stronę łodzi.

Gdy dobiegniesz na plażę odpali się scenka przerywnikowa, po której znowu czeka Cię strzelanie. Kilka celnych pocisków i będzie po sprawie, a ty obejrzysz jeszcze jedną scenkę. Kiedy się skończy, wsiadaj na konia i jedź z towarzyszami do obozowiska.

Na miejscu będziesz miał przyjemność obejrzeć jeszcze jedną scenkę, a jej koniec oznacza też koniec zlecenia.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1509 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?