Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Ulubieni synowie - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Ulubieni synowie inicjujesz udając się na rozmowę z Dutchem oraz Szybującym Orłem – Indianin dał się bowiem przekonać do działań przeciwko wojsku.

Po dotarciu do celu znajdź grupę ludzi nad skarpą, a kiedy zbliżysz się do nich, odpali się scenka przerywnikowa. Po niej idź z Dutchem. Po drodze podnieś szpulę, a następnie rozciągaj ją w kierunku dynamitu i podłączaj do ładunków.

Ukryj się następnie z Dutchem poza wzrokiem przejeżdżających nieopodal żołnierzy. Przykucnij przy detonatorze i czekaj na odpowiedni moment, aby zdetonować dynamit. Oczywiście sytuacja po chwili znowu się skomplikuje i będziesz musiał walczyć, co zrób.

Następnie biegnij na dół, aby przeszukać ciała pośród drzew. Wreszcie odpali się kolejny przerywnik. Po nim nadejdą posiłki, a także działo. Walcz zatem z żołnierzami, a gdy dostaniesz polecenie pozbycia się pobliskiego działa, obejdź je dookoła i zrób to.

Po zadymie, wsiądź na konia i uciekaj. Następnie czyń to samo, tyle że na piechotę, walcząc z kolejnymi zastępami przeciwników. Wreszcie odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie unieś ręce do góry, a potem powoli zacznij się cofać.

Scenkę zakończysz w wodzie. Staraj się w niej unikać przeszkód i płyń do przodu. Gdy usłyszysz Dutcha, trzymaj się lewej strony, aby złapać go za dłoń i obejrzeć kolejny przerywnik. Gdy dobiegnie on końca, zakończysz również niniejszą misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1378 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?