Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (16)Ukończone (10)Kupię (13)

Kości dinozaurów - wiki Red Dead Redemption II


Kości dinozaurów to jedna ze znajdziek dostępnych w grze Red Dead Redemption 2. Aby rozpocząć poszukiwania, zainicjować musisz zadanie zatytułowane Próba wiary. Dopiero gdy to zrobisz, możesz przystąpić do tropienia szczątków wielkich jaszczurów.

Kości jest w sumie 30. Rozrzucono je po całym wirtualnym świecie RDR2, a jeśli chcesz odnaleźć wszystkie skorzystaj z poniższej mapy. Co ważne, kości czasem są dość dobrze ukryte, odpal wtedy umiejętność orli wzrok (wciśnij jednocześnie dwie gałki analogowe) i szukaj czegoś w rodzaju złotego "dymu" unoszącego się ponad ziemią. Wskazuje on przedmiot warte Twojej uwagi.

Wszystkie kości zaznaczone są na naszej interaktywnej mapie Red Dead Redemption 2. Wybierz kości z menu "Legenda", znajdującego się po prawej stronie ekranu, a następnie klikaj na poszczególne ikonki, aby zobaczyć miniatury, ukazujące umiejscowienie znajdźki. Kliknij w miniaturę, aby ją powiększyć i ułatwić sobie poszukiwania. Bez problemu znajdziesz dzięki temu komplet kości dinozaurów.

Po znalezieniu kości, skończ zadanie Próba wiary, o którym wspomniane jest wcześniej.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1091 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?