Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny widłoróg - wiki Red Dead Redemption II


Legendarnego widłoroga znajdujesz nieco na zachód od Rio del Lebo Rock, w południowej części. Udaj się tam i kiedy otrzymasz komunikat o wkroczeniu na terytorium legendarnej zwierzyny, zacznij tropić - uprzednio jednak weź jakąś solidną broń, najlepiej karabin o dużym zasięgu.

Tropienie realizujesz korzystając z tzw. orlego wzroku - umiejętności, którą aktywujesz wciskając jednocześnie lewą i prawą gałkę analogową. Po włączeniu orlego wzroku rozejrzyj się po okolicy, aby dostrzec coś w formie złotej "chmurki" unoszącej się ponad ziemią.

Wskazuje ona miejsce, w którym znajduje się ślad widłoroga - np. futro lub odchody. Przyjrzyj się poszlace, a na ziemi pojawi się wówczas trop. Przykucnij i zacznij iść po nim w kierunku kolejnego śladu. Jego też zbadaj, aby ujrzeć następny trop i proces powtórz.

Wreszcie dostrzeżesz legendarnego widłoroga, a wtedy wymierz z broni, włącz umiejętność "precyzja" i zacznij strzelać w łeb zwierzęcia. Po zabiciu go, zbierz trofea i udaj się z nimi do trapera. Będziesz w stanie kupić u niego płaszcz oraz rękawiczki.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1055 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?