Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Wizyta towarzyska - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Wizyta towarzyska rozpoczynasz rozmawiając z niejakim Kieranem w Horseshoe Overlook. Zbliż się do niego i zastrasz. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa, podczas której dowiesz się gdzie jest O’Driscoll. Po konwersacji idź za Kieranem, wsiądź na swojego konia i jedź do celu z kumplami z obozu.

Po dość długiej przejażdżce będziecie na miejscu. Zejdź wtedy z konia i brnij na piechotę do pobliskiego lasku. Po krótkim przerywniku, zdecyduj co zrobić z O’Driscollem przy drzewie i śmigaj w dół niewielkiego wzgórza, wydając kolejne polecenia lub walcząc samodzielnie. Cokolwiek zdecydujesz, wreszcie musisz iść do chaty szefa gangu i dokładnie ją przeszukać – uprzednio oczywiście ograb zwłoki poległych.

Przy chacie odpali się przerywnik. Po nim dokładnie przeszukaj wnętrze, w tym komin. Znajdziesz dzięki temu garść przydatnych przedmiotów, dubeltówkę oraz trochę kasy. Pozyskanie pieniędzy zakończy niniejsze zlecenie. Wyjdź więc z chaty i wracaj do swojego obozu. Wydostań się jak najszybciej poza obszar śledztwa, aby uniknąć konsekwencji związanych z niedawną walką i kradzieżą.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1111 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?