Red Dead Redemption II

ObserwujMam (46)Gram (17)Ukończone (23)Kupię (13)

Red Dead Redemption II - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:26 października 2018
Premiera polska:26 października 2018
Producent:Rockstar Games
Wydawca:Rockstar Games
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Akcja

Fabuła

Akcja Red Dead Redemption 2 przenosi nas do roku 1899, a głównym bohaterem jest niejaki Arthur Morgan. Kontrolę nad protagonistą przejmujemy po tym, jak gang Van der Linde ucieka z Blackwater po niezbyt udanym napadzie i śmierci kilku jego członków.

Uciekając, gang zostawia za sobą dość sporą sumkę pieniędzy, a po przybyciu do swojego nowego obozu postanawia oczywiście zrobić wszystko, aby przetrwać. Sytuację niestety komplikuje fakt, iż świat dookoła się zmienia. Czasy dzikiego zachodu odchodzą w niepamięć, a wraz z nimi rewolwerowcy oraz ich słynne napady na pociągi. Pojedynki o honor ustępują miejsce kapitalizmowi.

Niestety losy gangu także w nowym obozie mocno się komplikują. Morgan oraz kilku innych członków gangu napada na pociąg należący do niebywale bogatego i wpływowego człowieka o imieniu Leviticus Cornwall. Najmuje on wówczas specjalnych agentów, którzy na czele Andrew Miltona, mają za zadanie pojmać wszystkich winnych.

W tym momencie sprawy zaczynają się rozkręcać, a z godziny na godzinę główny bohater Red Dead Redemption 2 ma coraz więcej problemów...Tryby rozgrywki

Na potrzeby gry Red Dead Redemption II firma Rockstar przygotowała całkiem odrębny tryb zabawy, przeznaczony dla potyczek wieloosobowych. Zwie się on Red Dead Online i oferuje wiele elementów charakterystycznych dla kampanii singlowej.

W Red Dead Online da się modyfikować prowadzoną przez siebie postać, zmieniać jej wygląd i umiejętności. Następnie można eksplorować świat w pojedynkę lub z przyjaciółmi, tworząc specjalne grupy składające się maksymalnie z 7 graczy.

Red Dead Online to nie tylko misje, ale również wiele aktywności pobocznych, jak np. łowienie ryb, polowanie oraz poszukiwanie skarbów. Robimy to w pięciu stanach znanych z kampanii singlowej, co dodatkowo uatrakcyjnia wszelkie czynności.

Tryb wieloosobowy jest bezustannie rozwijany i ciągle dodawane są do niego nowe rozwiązania. Oczywiście wymaga on PlayStation Plus (na PS4) oraz Xbox Live Gold (na Xboksie One).


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 410 razy   ●   zmienił(a): 309850 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
3 kudoswojteklog   @   20:23, 08.11.2019
Dzieki, super, gry jeszcze nie mam, ale dobrze wiedziec czesto korzystam z waszych poradnikow.