Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Krew, śmierć i odkupienie - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Krew, śmierć i odkupienie aktywuje się automatycznie po tym, jak zakończysz misję zatytułowaną Co w nas najlepsze. Zaczynasz ją od scenki przerywnikowej. W jej trakcie dowiadujesz się, że Abigail została pojmana. Razem z Sadie postanawiacie ją odbić.

Gdy film dobiegnie końca, jedź za Sadie. Wreszcie zejdziesz z konia, a wtedy nie zostanie Ci nic innego, jak iść na piechotę. Mając kontrolę nad Arthurem, wejdź na latarnię – na sam szczyt. Tam chwycisz za snajperkę i będziesz osłaniał Sadie.

Niestety wkrótce sytuacja lekko się skomplikuje i będziesz musiał działać bezpośrednio. Wybij wszystkich na swojej drodze, wejdź do budynku, w którym są kobiety, po czym obejrzyj scenkę przerywnikową. W jej trakcie dowiesz się kto przez cały czas był szczurem i zdradził gang.

Po filmiku wsiądź na konia i strzelaj do bandziorów, podczas gdy Sadie będzie jechać. Gdy wreszcie uciekniecie, odpali się scenka przerywnikowa. Po niej pojedziesz samotnie przez las, słuchając naprawdę wyjątkowego utworu.

Nie minie dużo czasu, a będziesz z powrotem w obozie. Tam obejrzysz scenkę, po której pojawią się Pinkertonowie, a ty znowu musisz z nimi walczyć. Wyeliminuj pierwszą falę, a kiedy John krzyknie, abyś wszedł z nim do jaskini, zrób to.

Po dość długim sprincie, wyjdziecie na zewnątrz i obejrzycie scenkę przerywnikową. Wsiądź następnie na konia i jedź przed siebie. Do momentu, gdy agenci zastrzelą Twojego konia i będziesz musiał kontynuować na piechotę. Zlikwiduj grupę żołnierzy w okolicy, po czym obejrzysz scenkę pożegnalną z koniem.

W tym momencie będziesz musiał zdecydować co chcesz zrobić:

  • Możesz iść z Johnem;
  • Możesz wrócić po pieniądze.

Jeśli pójdziesz z Johnem


Zmierzaj w górę stoku, eliminując pojawiających się przeciwników. Wreszcie uda Wam się oddalić na bezpieczniejszą odległość, a wtedy odpali się następny przerywnik. Po nim strzelaj do agentów, aż pojawi się Micah, z którym musisz walczyć wręcz.

Wymierzaj ciosy, aż do momentu, gdy zaczniesz się czołgać po rewolwer. Pojawi się wówczas Dutch i obejrzysz jeszcze jedną scenkę przerywnikową, w trakcie której Arthur umrze w wyniku poniesionych ran oraz postępu choroby.

Jeśli wrócisz po pieniądze


Zabijaj kolejnych przeciwników i kieruj się na znacznik na mapie. Wreszcie uda Ci się wbiec do jaskini, w której ukryte są pieniądze. Podbiegnij do wozu, zabierz jeden worek i wracaj. Tam odpali się scenka przerywnikowa, w której zostaniesz zaatakowany przez Micah.

Pojedynek z nim przebiega, jak zwykle. Zadawaj ciosy i rób uniki - staraj się wygrać. Niestety porażka jest wpisana w scenariusz i Micah zabije wreszcie Arthura. Co zakończy wybraną przez niego ścieżkę.


Niezależnie od podjętej decyzji, szósty rozdział gry dobiegnie końca, a wówczas rozpocznie się Epilog, którego akcja toczyć się będzie kilka lat później. Jej głównym bohaterem będzie John Marston.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2824 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?