Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Łaska wiedzy - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Łaska wiedzy otrzymujesz od nieznajomego przebywającego w północno-wschodniej części miasta Saint Denis (pojawia się on dopiero w czwartym rozdziale wątku fabularnego).

Mężczyzna, którego spotkasz we wskazanym miejscu będzie chciał wiedzieć, gdzie znajdzie bimber. Potrzebuje go do wybudowania specjalnej maszyny, a jedyny mężczyzna posiadający dojścia do potrzebnego zapasu to Alden przebywający w Rhodes.

Po dotarciu do Rhodes, wejdź na pocztę i zapytaj pracownika o dyliżans przewożący bimber. Skieruje Cię on wówczas do konkretnego miejsca, dając notatkę. Przeczytaj ją (torbę otwierasz krzyżakiem w prawo), a dowiesz się gdzie szukać.

Bez zwlekania jedź do celu. Stań na moście na drodze i czekaj na dyliżans. Uzbrój się w snajperkę, jeśli ją masz, i zacznij ostrzał, jak tylko dostrzeżesz swój cel. Pozbądź się czwórki ochroniarzy, a potem wsiądź na wóz i zawieź go profesorowi.

Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa, podczas której dowiesz się, że profesor ma na imię Andrew Bell III. Poprosi Cię też jednocześnie o jeszcze jedną przysługę – będzie chciał, abyś zorganizował demonstrację jego najnowszego wynalazku – elektrycznego krzesła. W tym celu musisz udać się do Saint Denis i porozmawiać z komendantem policji.

Poproś go o pozwolenie na wykorzystanie krzesła. Dowiesz się, że pozwolenie będzie kosztować 100 dolarów. Negocjuj cenę, a komendant zejdzie do 50 dolców. Zapłać, a dostaniesz pozwolenie. Wróć z nim do profesora.

Na miejscu odpali się przerywnik, podczas którego dostaniesz list gończy na jednego z tutejszych zbirów. Zerknij na otrzymany dokument, dotyczący Wilsona J. McDanielsa, po czym ruszaj do miejsca, w którym go ostatnio widziano – niedaleko Grizzlies.

Na miejscu dostrzeżesz grupę bandziorów – wśród nich jest Michaels. Podejdź ich po cichu, jeśli nie chcesz, aby uciekli. Daniels w pewnym momencie zacznie uciekać, a zatem miej konia w pobliżu i bądź gotowy do pościgu, ewentualnie schwytaj go lassem zanim pryśnie.

Po wszystkim załaduj go na konia i wróć do Saint Denis. Po drodze bądź gotowy na odparcie trójki bandziorów. W mieście jedź do profesora, a tam ściągnij zbiega z konia i zanieś do profesora, co zainicjuje scenkę przerywnikową. Po niej odczekaj dobę i wróć do znacznika, w którym zakończysz misję.

U celu odpali się przerywnik, a po nim przeszukaj zwłoki profesora, aby zgarnąć plany krzesła elektrycznego. Definitywnie kończy to niniejsze zlecenie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2429 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?