Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Bracia i siostry, wszyscy razem - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Bracia i siostry, wszyscy razem pojawia się na mapie Saint Denis po tym, jak zrealizujesz misję Pomóż bratu. Udaj się do odpowiedniej ikonki, a tam odpali się rozmowa z Bratem Dorkinsem i towarzyszącą mu zakonnicą.

W trakcie konwersacji jeden z pobliskich młodzieńców skradnie krzyż, a ty musisz biec za nim i go odzyskać. Gdy dotrzesz do pierwszego obszaru poszukiwań, odpal specjalny zmysł Arthura i zerknij niedaleko słupa – będzie tam nieznajomy, wypytaj go i kontynuuj.

Kawałek dalej dostrzeżesz rozrzucone owoce, a jeśli pójdziesz jeszcze dalej, ujrzysz mężczyznę bijącego młodzieńca i krzyczącego coś o skradzionym zegarku. Podejdź tam i skonfrontuj dorosłego. Podnieś następnie krzyż leżący na ziemi, a odpali się scenka przerywnikowa.

Po niej musisz uciec stróżom prawa, co oczywiście zrób, biegając wąskimi alejkami. Na koniec schowaj się i poczekaj, aż gliniarze odpuszczą, a gdy tak się stanie, znajdź siostrę Calderon i oddaj krzyż. Nie obawiaj się stróżów prawa, bo nic Ci nie zrobią, jeśli nie złamiesz prawa.

Na miejscu odpali się przerywnik, po którym końca dobiegnie misja.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1101 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?