Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Gospodarstwa - wiki Red Dead Redemption II


Gospodarstwa nie są oczywiście znajdźką, ale czymś w rodzaju dodatkowej aktywności. To miejsca, które musisz dokładnie poszukać, aby zdobyć pieniądze, skarby czy broń. Do ukończenia gry na 100% musisz obrobić cztery z pięciu gospodarstw.

Rozpiskę poszczególnych miejscówek znajdziesz poniżej, lokalizację gospodarstw zaznaczyliśmy natomiast na interaktywnej mapie, dostępnej w ramach niniejszego poradnika. Aby wyświetlić na niej gospodarstwa, skorzystaj z menu legendy, widocznego z prawej strony ekranu.

Chez Porter


Aby namierzyć gospodarstwo Chez Porter udaj się w okolicę Window Rock w południowej części Ambarino. Na miejscu znajdź stodołę i wejdź do niej z bronią w ręku albo po cichu. W środku wejdź na drabinę, a znajdziesz skrzynkę, w której będzie worek z biżuterią i dwa razy po 50 dolarów.

Farma świń Aberdeen


Farmę świń znajdziesz w południowej części New Hanover, nieopodal Kamassa River. Porozmawiaj z mężczyzną siedzącym na ganku, a zostaniesz zaproszony do środka. Wejdź zatem, a otworzy się skrytka. Skrytka jest po lewej stronie domu. Będzie w niej 40 dolarów.

Posiadłość Van Horn


Posiadłość Van Horn znajdujesz na północ od Van Horn. Po wejściu do środka, zejdź do piwnicy, a znajdziesz grupę bawiących się ludzi (lub nie). Zlikwiduj wszystkich, łącznie ze śpiącym mężczyzną. Gdy to zrobisz, przeszukaj go, aby zgarnąć kasę.

Catfish Jacksons


Gospodarstwo Catfish Jacksons jest niedaleko posiadłości Braithwaite, na południe od Rhodes. Będąc w środku zlikwiduj faceta, który Ci grozi, a następnie zastrasz drugiego mężczyznę. Poda Ci on miejsce, w którym ukrył skarb. Chodzi o kominek, w którym znajdziesz 50 dolarów.

Chatka Watsona


Chatkę Watsona znajdziesz nieopodal rzeki Little Creek, kawałek na północ od Big Valley. Będzie w niej starsza pokojowo nastawiona kobieta. Wymiń ją więc i zejdź do piwnicy. W środku będzie karabin półautomatyczny. Jeśli chcesz, zabierz go, ale licz się z tym, że spadnie twój poziom honoru.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1932 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?