Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Ikar i przyjaciele - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Ikar i przyjaciele inicjujesz spotykając się z Sadie Adler, przebywającą w Saint Denis w tawernie Doyle’s. Wejdź do środka, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej idź za Sadie ulicami Saint Denis. Wsiądź na konia i jedź za dziewczyną.

Dojedziecie do balonu, a wówczas odpali się przerywnik, po którym polecicie balonem. Najpierw musisz się wznieść na pożądaną wysokość (obserwuj symbol prawego triggera w prawym dolnym rogu ekranu). Utrzymuj się następnie na odpowiedniej wysokości i leć do widocznego na mapie punktu nawigacyjnego.

U celu zacznij obniżać połap, aż twój kompan przejmie sterowanie balonem. Zacznij się wówczas rozglądać za Johnem. Kiedy go dostrzeżesz, zauważą Cię też strażnicy, a wtedy zacznij się jak najszybciej wspinać w powietrze.

Po tym, jak trochę ulecisz, odpali się scenka, po której wrócisz na główny ląd.  Niestety okaże się, że Sadie ma kłopoty – wyjmij wówczas jakąś broń i wyeliminuj ścigających ją zbirów. Kiedy stracisz pilota Arthur wyrzuci z kosza linę. Wznieś się w górę, aby minąć most, po czym zejdź niżej i pozwól Sadie złapać się liny. Gdy to zrobi, wciąg ją do góry, co zainicjuje scenkę przerywnikową.

Po niej będziesz musiał znowu eliminować bandziorów. Ubij wszystkich, a obejrzysz jeszcze jeden filmik, kończący niniejsze zlecenie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1297 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?