Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Legendarny baran gruborogi - wiki Red Dead Redemption II


Legendarnego barana gruborogiego znajdujesz kawałek na zachód od Valentine, w pobliżu miejsca zwanego Cattail Pond. Baran nie jest niebezpieczny ale szybki, więc staraj się go podejść, a potem wyeliminować przy pomocy precyzji i kilku celnych strzałów. Koniecznie weź jakiś karabin ze sporym zasięgiem, nawet snajperkę.

Najpierw oczywiście dotrzeć musisz do miejsca, w którym przebywa baran. Pojawi się wówczas na ekranie komunikat informujący o tym, że w pobliżu przebywa legendarne zwierzę. Odpal zatem orli wzrok (wciśnij jednocześnie dwie gałki analogowe) i zacznij szukać złotej "chmurki" - oznacza ona miejsca, w których są ślady barana.

Widząc jakikolwiek ślad zbliż się do niego i zbadaj. Na ziemi ujrzysz wtedy trop, po którym dotrzesz do kolejnego śladu i tak dalej. Wreszcie, idąc za kolejnymi śladami (jedzenie, połamane patyki, odchody itd.) dotrzesz do barana. Co ważne, trop go przykucając - nie biegaj na stojąco!

Gdy dostrzeżesz barana, powoli się do niego zbliż, wyceluj z broni, włącz tryb precyzji i oddaj kilka celnych strzałów, najlepiej w głowę. Baran jest szybki, więc jeśli ucieknie będziesz musiał go szukać od nowa.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1139 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?