Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Dzień uczciwej pracy - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Dzień uczciwej pracy inicjujesz rozmawiając z Sadie Adler w Blackwater. Wejdź do tamtejszego saloonu, a odpali się scenka przerywnikowa, w trakcie której rozmawiać będziecie o pracy. Chodzi o to, że Sadie została obrabowana, a ty musisz jej pomóc.

Po rozmowie wyjdź na zewnątrz, wsiądź na konia i jedź z Sadie. Wreszcie dotrzecie do celu, a tam skorzystaj z lornetki. Zerknij z jej pomocą na dolinę, przyjrzyj się czwórce jeźdźców w oddali, po czym wróć na konia i znowu jedź za Sadie do kolejnego miejsca obserwacyjnego.

Będziesz musiał tu zdecydować co chcesz zrobić. Każdy sposób jest dobry, ale przyjmijmy, że postanowiłeś strzelać. Wyeliminuj ludzi na dole, a potem rozejrzyj się dookoła i odeprzyj atak. Kolejny etap to podróż w dół kanionu i ubijanie kolejnych bandziorów.

Po chwili będziesz mógł wziąć Shane’a Finley’a i załadować na konia, a gdy to zrobisz uciekniecie z kanionu – trzymaj się blisko Sadie, aż do momentu, gdy odpali się scenka przerywnikowa. Po niej znowu musisz jechać za kobietą, tyle że w bardziej sprzyjających okolicznościach.

Przy posterunku policji ściąg zbiega z konia i zanieś go do celi. Odpali się tam scenka przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1215 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?