Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny łoś - wiki Red Dead Redemption II


Legendarnego łosia znajdujesz w północno-wschodniej części mapy, niejako ponad Annesburgiem. Najpierw, rzecz jasna, dotrzeć musisz do obszaru, na którym przebywa zwierzę. Gdy to zrobisz, na ekranie ujrzysz powiadomienie, które Cię o tym poinformuje.

Uwaga: Weź ze sobą jakiś karabin z dużym zasięgiem.

Zejdź z konia i włącz orli wzrok (wciśnij jednocześnie obie gałki analogowe), a następnie wypatruj złotej "chmurki" nad ziemią. Wskazuje ona miejsca, w których znajduje się coś wartościowego - może to być np. futro albo odchody łosia. Podejdź i zbadaj ślad, a na ziemi dostrzeżesz trop.

Idź po tymże tropie do miejsca, w którym widoczny będzie kolejny ślad, jemu także się przyjrzyj, a potem cały proces powtórz. Wreszcie znajdziesz zwierzę, a wtedy zacznij się skradać, podejdź trochę, ustaw się tak, abyś widział jego łeb, włącz umiejętność "precyzja" i zacznij strzelać. Łoś jest bardzo płochliwy, więc jeśli spudłujesz, na pewno ucieknie.

Po zabiciu zwierzęcia, pozbieraj trofea. Będziesz w stanie wykonać dzięki nim płaszcz oraz mokasyny. Do płaszcza potrzebujesz też skórę wilka.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1083 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?