Red Dead Redemption II

ObserwujMam (30)Gram (15)Ukończone (8)Kupię (13)

Rhodes - wiki Red Dead Redemption II


Rhodes to nieduże miasteczko, ale mimo to znajdujesz w nim dwa listy gończe. Pierwszy jest szczególnie interesujący, albowiem chodzi o dwóch więźniów. Żeby było ciekawiej, jest z nimi związana misja poboczna, całkiem sympatyczna i okraszona niezłym humorem.

Mr. Black i Mr. White


Tym razem chodzi o dwójkę zbiegów. List znajdujesz na poczcie w Rhodes. Podnieś go i przeczytaj, aby poznać szczegóły.

Uwaga: Ze zbiegami związana jest misja poboczna Więzy, które nas łączą. Wykonaj ją, aby poznać przebieg zlecenia.

Mark Johnson


List gończy znajdujesz na poczcie w Rhodes. Przeczytaj go, a dowiesz się, że Mark Johnson ma zostać schwytany żywy, a ostatnio widziano go w regionie Siltwater Strand.

Po zapoznaniu się z listem, ruszaj we wskazane na mapie miejsce. Okaże się, że jest ono pośród bagien. Zachowaj więc ostrożność i zacznij przeszukiwać okolicę. Mark sam wyjdzie z cienia, kiedy Cię dostrzeże i poprosi, abyś dał mu się pożegnać.

Możesz się na o zgodzić, po czym wyciąg lasso i zwiąż Johnsona. Wrzuć go następnie na grzbiet konia i zawieź do Rhodes, do biura szeryfa. Po drodze facet spróbuje Ci uciec, więc bądź gotowy na to, by zeskoczyć z konia i go złapać. Kiedy to zrobisz, bądź gotowy na walkę, bo pojawią się jeszcze kumple zbiega, chcący go uwolnić.

W Rhodes zanieś Johnsona do biura szeryfa, umieść go we wskazanej celi, a potem odbierz nagrodę. Misja dobiegnie w tym momencie końca.

Robbie Laidlaw


Aby zdobyć ten list gończy, musisz wykonać dwie czynności:

  • Wykonać zlecenie na Marka Johnsona;
  • Dotrzeć do chaty we wskazanym miejscu posiadłości Braithwaite. Tam znaleźć musisz wycinek z gazety oraz skrytkę w podłodze (skorzystaj z orlego wzroku). W środku będzie zdjęcie rodzinne.
Uwaga: Jeśli nie możesz znaleźć listu i skrzynki, wyjdź z domu, zapisz grę i wczytaj zrobiony przed momentem save. Wróć następnie do domu, a wszystko powinno zacząć działać normalnie.

W tym momencie na mapie pojawi się znacznik, informujący Cię o liście gończym w Rhodes. Udaj się więc do na pocztę w Rhodes i zerknij na plakat, dzięki czemu otrzymasz punkt wskazujący miejsce przebywania Laidlaw’a – musisz go pojmać żywego.

Jedź zatem do wskazanego obszaru, a na miejscu znajdź chatę, w której wcześniej byłeś. W środku zostaniesz zaatakowany, a Laidlaw ucieknie. Biegnij wówczas za nim, złap go na lasso, spętaj, załaduj na konia i zawieź szeryfowi w Rhodes.

Umieść go we wskazanej celi, a potem odbierz nagrodę, by zakończyć zlecenie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2432 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?