Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Blackwater - wiki Red Dead Redemption II


Listy gończe w Blackwater pojawiają się dopiero w epilogu gry, a dokładniej po tym, jak wykonasz zadanie fabularne Dochodowe zatrudnienie.

Elias Green


Poszukiwania tego zbiega inicjujesz jadąc do Blackwater, znajdując posterunek policji i czytając plakat widniejący na ścianie. Z lektury dowiadujesz się, że tym razem znaleźć masz człowieka o imieniu Elias Green. Co ważne, może być on żywy lub martwy, a ostatnio widziano go w okolicach Great Plains.

Udaj się więc do wskazanej miejscówki, a tam zacznij jeździć dookoła, aż namierzysz niewielki obóz – podjedź do niego i rozejrzyj się z wykorzystaniem orlego wzroku. Nagle usłyszysz wystrzały w pobliżu, jedź więc zbadać sytuację. Wybij wszystkich przeciwników, a potem znajdź ciało Eliasa – jest w lesie.

Załaduj je na konia i zawieź do Blackwater. Wejdź na posterunek policji i rzuć go na tyłach budynku na ziemię. Wróć następnie do szefa policji i odbierz nagrodę.

Otis Skinner


Drugi list gończy w Blackwater pojawia się po kilku dniach od tego, jak złapiesz pierwszego zbiega. Jedź zatem na posterunek policji i spójrz na plakat dotyczący Otisa Skinnera.

Przeczytaj go, a dowiesz się, że Skinner może być żywy lub martwy, a ostatnio widziano go gdzieś niedaleko Tall Trees. Facet popełnił morderstwo, a nagroda za niego to 75 dolarów. Wyjdź zatem z posterunku policji i ruszaj we wskazany obszar.

Znajdziesz tam obozowisko pełne zbirów, zrób z nimi porządek, po czym podnieś ciało (żywego lub martwego) Otisa i załaduj je na konia. Zawieź je następnie do aresztu w Blackwater, będąc gotowym na ataki gangu Skinnerów, które na Ciebie czekają po drodze.

Ciało wrzuć na tyły budynku, wróć po zapłatę i zlecenie będzie zakończone.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1684 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?