Red Dead Redemption II

ObserwujMam (34)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Marzenie o nowej przyszłości - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Marzenie o nowej przyszłości pojawia się na mapie po tym, jak wykonasz misję Naprawdę wielki skurczybyk. Aby ją zainicjować udaj się na rozmowę z Abigail. Obejrzysz wówczas kilka scenek przerywnikowych.

Po wszystkich filmach pojedziecie z Abigail do miasta, skorzystaj w tym celu z wozu. Na miejscu pójdziecie najpierw do fotografa, który przygotuje Wasz portret. Wybierz tło, zrób zdjęcie i wyjdź na zewnątrz.

Następna atrakcja to wizyta w kinie, w którym obejrzycie razem krótki film – pamiętaj oczywiście, aby kupić bilety. Gdy to zrobisz, wejdziecie na salę, na której przygotowano seans. Film wreszcie dobiegnie końca, a wtedy idź nad jezioro.

Wypłyń na nie łódką i dotrzyj do wskazanego miejsca. Poczekaj aż pojawi się możliwość rozmowy z Abigail, a gdy tak się stanie, obejrzysz przerywnik, który zakończy misję. Przed tobą już tylko jedno zadanie głównego wątku fabularnego!

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 893 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?