Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Archeologia dla początkujących - wiki Red Dead Redemption II


Aby mieć szansę realizacji misji Archeologia dla początkujących, w trakcie zadania Gniew wyzwolony musisz zgodzić się na to, by porozmawiać z Padającym Deszczem. Gdy to zrobisz, na mapie pojawi się znacznik, który pozwoli Ci zainicjować niniejsze zlecenie – udaj się więc do niego.

Na miejscu znajdź namiot wodza Indian i wejdź do niego, co zainicjuje scenkę przerywnikową, w trakcie której porozmawiasz z Padającym Deszczem. Po krótkiej konwersacji, wsiądź na konia i jedź za Indianinem.

Uwaga: W trakcie przejażdżki zostaniesz zapytany przez kapitana Monroe czy pomożesz, zgódź się, aby odblokować misję Honor wśród złodziei.

W pewnym momencie zejdzie on z konia, a ty, jak chcesz, możesz na swoim zostać i czekać na niego. Po chwili wróci na konia i pojedziecie dalej. Gdy Padający Deszcz ponownie będzie zbierał zioła, poczekaj na niego na koniu. Wreszcie skończy i ruszycie dalej.

W końcu dotrzecie do celu. Okaże się, że tutejszy namiot został zniszczony, a ty musisz znaleźć ceremonialną fajkę. W tym celu zacznij szukać śladów. Skorzystaj z orlego wzroku, a znajdziesz kilka butelek po whisky oraz wojskową manierkę.

Wreszcie zawoła Cię Padający Deszcz i poprosi abyś spojrzał na obóz w oddali. Skorzystaj więc z lornetki, a następnie udaj się do obozu i odzyskaj fajkę. Jeśli chcesz, do obozu możesz się oczywiście zakraść. Wyeliminuj po cichu część żołnierzy, po czym pozbądź się reszty.

Fajka oraz inne przedmioty Indian są mniej więcej w środku obozowiska. Zabierz je wszystkie i wróć do Padającego Deszczu. Oddaj mu wszystkie odzyskane przedmioty i obejrzyj kolejną scenkę przerywnikową. Gdy dobiegnie ona końca, zakończy się również cała misja.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1658 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?