Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny biały bizon - wiki Red Dead Redemption II


Legendarnego białego bizona znajdziesz w północno-zachodniej części mapy, a konkretniej w pobliżu Lake Isabella. Udaj się zatem do wskazanego obszaru (widocznego na poniższym filmie), a kiedy zobaczysz powiadomienie o znalezieniu terenu legendarnej zwierzyny, zejdź z konia i rozpocznij poszukiwania.

Uwaga: Biały bizon to twardy zwierz. Koniecznie weź ze sobą dobrą strzelbę albo, jeszcze lepiej, karabin.

Po zejściu z konia, pamiętaj o zabraniu odpowiedniej giwery, a następnie skorzystaj z orlego wzroku (wciśnij dwie gałki analogowe jednocześnie). Znajdź złotą "chmurkę", informującą Cię o tym, że na ziemi jest coś, czemu powinieneś się przyjrzeć. Zrób to, a dostrzeżesz trop, który zaprowadzi Cię do kolejnego śladu i tak dalej.

Wreszcie, skradając się, powinieneś zauważyć bizona - skubaniec dość dobrze wtapia się w tło ze względu na swój kolor, ale powinieneś go dostrzec. Wyciąg wówczas najpotężniejszą broń jaką posiadasz (proponuję snajperkę) i zacznij strzelać w łeb zwierzęcia. Kilka celnych strzałów powinno go powalić, a wtedy idź i pozyskaj trofea.

Ze skóry bizona zrobisz czapkę oraz płaszcz.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1106 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?