Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Angelo Bronte, człowiek honoru - wiki Red Dead Redemption II


Misję Angelo Bronte, człowiek honoru inicjujesz spotykając się z Dutchem w Saint Denis. Jedź zatem we wskazane na mapie miejsce, a po zbliżeniu się do niego idź za Dutchem.

Dojdziecie w ten sposób do posiadłości Bronte, a tam obejrzysz scenkę, po której musisz kontynuować podążanie za kumplami. Wreszcie odpali się przerywnik. W jego trakcie dowiesz się, że John odzyska syna, jeśli zrealizujesz zlecenie Bronte.

Po scence wsiądź na konia i jedź z Johnem na cmentarz, na którym znaleźć musisz rabusiów grobów. Za bramą, skręć w lewo i trzymaj się muru idąc do przodu. Usłyszysz wreszcie hałasy, a wtedy kieruj się na nie – okaże się, że to pijaczyna, więc kontynuuj.

Idź nadal przed siebie przy murze, aż dotrzesz do sporego budynku, przy którym odpali się przerywnik. Po nim musisz zlikwidować przeciwników, którzy się pojawili. Największy problem stanowi ich znalezienie, więc snuj się po cmentarzu i eliminuj jednego oponenta za drugim.

Wreszcie zrobisz porządek, a potem znajdź ich skrytkę. Zerknij do niewielkiego mauzoleum za kratą i podnieś skrytkę. Gdy to zrobisz, uciekaj przed stróżami prawa – podążaj w tym celu za Johnem, aż wyjdziecie poza bramy cmentarza. Wsiądź wtedy na konia i jedź do posiadłości Bronte.

Tam odpali się przerywnik. Po nim wsiądź na konia i jedź za Dutchem i Johnem. Gdy dojedziecie do obozu, odpali się kolejna scenka, a po niej misja dobiegnie końca. Wyśpij się, aby móc realizować kolejne.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1433 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?