Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (18)Ukończone (12)Kupię (12)

Ojcostwo dla początkujących - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Ojcostwo dla początkujących inicjujesz udając się na rozmowę z Davidem Geddesem. Udaj się zatem do wskazanego obszaru, a tam odpali się scenka przerywnikowa, podczas której dowiesz się, że właściciel ma problemy.

Po przerywniku podążaj za Abem. Zaprowadzi Cię on w okolicę stajni, a tam idź kawałek dalej w stronę punktu nawigacyjnego. Okaże się, że syn Gaddesa, Duncan, ma problemy z koniem. Musisz go uspokoić, a potem poklepać.

Wreszcie koń przestanie skakać, a wtedy wejdź na jego grzbiet i pogalopuj dookoła, aby zmęczyć zwierzę. Gdy wskaźnik wytrzymałości konia spadnie do zera, wróć z nim do Duncana. Młodzieniec wejdzie na konia, a ty go obserwuj.

W pewnym momencie pojawi się pani Geddes – idź jej pomóc. Zbliż się do niej, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej musisz odebrać poród. Postępuj wedle wskazówek na ekranie, a wszystko pójdzie gładko.

Po wszystkim idź do domu, aby porozmawiać z Abigail. Po scence wróć na zewnątrz i jedź z synem na przejażdżkę konną. W jej trakcie rozmawiaj z Jackiem, nakazując mu przyspieszanie i zwalnianie. Z tym pierwszym nie przesadzaj, bo młodzieniec może spaść z grzbietu konia.

Dojedziecie w ten sposób do miejsca, w którym przekroczycie przez rzekę – a przynajmniej taki był plan. Niestety Jack nie będzie chciał tego zrobić, co zainicjuje wyścig z powrotem na ranczo. U celu obejrzysz jeszcze jeden przerywnik. Zakończy on zadanie. Automatycznie rozpocznie się też kolejne – Stare nawyki.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1465 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?