Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Legendarna pantera - wiki Red Dead Redemption II


Legendarna pantera (jaguar amerykański) to ostatnie legendarne zwierze, na jakie natrafisz podczas ogrywania Red Dead Redemption 2. Sytuacja z nim jest lekko skomplikowana, albowiem najpierw musisz wykonać wyzwanie łowieckie 9. poziomu (w menu gry jest rozpiska wyzwań).

Dopiero gdy wykonasz wspomniane wyzwanie, będziesz miał szansę wytropić panterę, co zrobisz w sposób przypominający te wcześniejsze. Najpierw dojedź we wskazane miejsce na mapie, a kiedy pojawi się komunikat o legendarnym zwierzęciu w pobliżu, zejdź z wierzchowca, weź dobry pistolet i zacznij się rozglądać.

Skorzystaj z orlego wzroku, aby znaleźć pierwszy ślad pantery - nad ziemią dostrzeżesz coś w rodzaju złotej chmurki. Udaj się do wspomnianego śladu i zbadaj go, a na ziemi dostrzeżesz trop. Idź po nim do kolejnego śladu (korzystaj z orlego wzroku) i ponownie go zbadaj. Proces powtarzaj, aż wreszcie znajdziesz panterę.

Gdy tak się stanie, skorzystaj z zabójczej precyzji (spowolnienia czasu) i zlikwiduj zwierzę. Oskóruj je następnie, a trofea oddaj traperowi, aby przygotował jakąś błyskotkę.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1099 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?