Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Droga artysty - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Droga artysty otrzymujesz od nieznajomej osoby, przebywającej we wskazanym miejscu w mieście Saint Denis. Pojawia się ona tam dopiero w czwartym rozdziale.

Zadanie inicjuje scenka, do której dochodzi, gdy wejdziesz do wskazanego baru i postawisz przebywającemu tam nieznajomemu Brandy. Dowiesz się wówczas, że jest malarzem i ma na imię Charles. Od Charlesa dostaniesz rysunek, a po wyjściu z baru zakończysz pierwszy etap misji.

Drugi etap rozpocznie się dzień lub dwa później. Na mapie Saint Denis znowu zobaczysz ikonę Charlesa – udaj się więc do niej, a na miejscu zobaczysz mężczyznę z bronią, bijącego w drzwi. Wyciągnie on po chwili Charlesa ze środka, a ty musisz mu zagrozić, aby uratować zleceniodawcę. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa. Po niej znowu musisz czekać na pojawienie się ikony.

Wreszcie znowu ją ujrzysz, a wówczas udaj się do celu, przebywającego w galerii na piętrze. Wejdź do niej i odszukaj artystę. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa, po której będziesz musiał bić się na pięści z grupą mężczyzn. Gdy wygrasz, idź odszukać Charlesa. Zaprowadzi Cię on do miejsca, w którym planuje się schować. Kiedy dotrzecie do celu, skończy się niniejszy etap zlecenia.

Kolejny rozpocznie się nieco później. Charlesa dostrzeżesz stojącego na ulicy i przebranego za kobietę. Podjedź do niego, a odpali się scenka przerywnikowa, w której poprosi Cię on, abyś zaprowadził go do portu. Idź za nim, postępując wedle wskazówek.

Wreszcie dotrzecie do statku, a wówczas trójka mężczyzn Was zaatakuje i będziesz musiał ich pokonać. Jeśli użyjesz broni, przygotuj się następnie na ucieczkę. Cokolwiek się wydarzy, misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1659 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?