Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Prawdziwa miłość – część V - wiki Red Dead Redemption II


Prawdziwa miłość to misja z głównego wątku fabularnego. W ramach historii Arthura Morgana ją rozpoczynasz, a kończysz jako zadanie poboczne. Masz ku temu okazję w 6. rozdziale, kiedy otrzymujesz list od Penelope, w którym prosi Cię o pomoc. Ruszaj więc do Braithwaite Manor, aby poznać szczegóły.

Na miejscu jedź na tyły posiadłości i znajdź niewielką chatkę – będzie przy niej Penelope. Porozmawiaj z nią, a poprosi Cię, abyś zabrał ją na pobliską stację kolejową w Rhodes. Uczyń to, rzecz jasna.

Na miejscu Panelope spotka się z Beau i poprosi Cię o to, byś pojechał z nimi kawałek pociągiem. Kup zatem bilety, a w trakcie transakcji rozkręci się scenka przerywnikowa, po której będziesz musiał pobić kuzynów Beau. Gdy to zrobisz, wejdź na pokład pociągu i obejrzyj przerywnik.

Sytuacja znowu się skomplikuje. Tym razem będziesz musiał skorzystać z broni. Po strzelaninie biegnij na przód pociągu, a okaże się, że musisz sam go prowadzić. Użyj dzonu lub gwizdka, po czym jedź przed siebie. Do momentu, gdy gra przejmie kontrolę odpalając przerywnik.

Kiedy dobiegnie on końca, zakończy się też misja.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1103 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?